موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی علامه حلی چالوس

سیستم مدیریت آموزش

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

اطلاعیه ها

اطلاعیه های عمومی

*اطلاعیه امتحانات*

✅ با توجه به فعال شدن کارت ورود به جلسه، تاریخ و ساعت دقیق امتحانات در پرتال آموزشی سما -از قسمت پرتال آموزش، گزارش- کارت جلسه امتحان قابل دریافت می باشد.

🔴🔵🟢🟨 دانشجویان عزیز دقت نمایید در صورت داشتن مانده بدهی شهریه و نقص پرونده امکان دریافت کارت امتحان و شرکت در آزمون را نخواهید داشت.

ضمنا با توجه به برگزاري امتحانات به صورت حضوري به همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی معتبر الزامی می باشد.

 

دانشجویانی که پرونده آموزشی آنان دارای نقص بوده و یا دارای بدهی می باشند پرتالشان غیر فعال گردیده است ،لذا با توجه به نزدیک شدن به ایام امتحانات هر چه سریعتر (تا تاریخ 1402/09/20)جهت رفع نقص و تسویه مالی اقدام نمایند.

تعداد غیبت دانشجو در هر درس نباید از 3 جلسه در یک ترم تجاوز کند. در غیر اینصورت استاد مربوطه می تواند آن دانشجو را از شرکت در امتحان محروم نماید.

دانشجویانی که با کسب معدل زیر 12 ، مشروط شده اند ، در ترم بعدی تنها مجاز به انتخاب 14 واحد درسی می باشند ، مگر اینکه تنها 24 واحد درسی باقیمانده داشته باشند.

حداقل نمره قبولی در هر درس 10 می باشد و حداقل معدل برای فارغ التحصیلی مقطع های کاردانی و کارشناسی 12 می باشد.

غیبت غیرموجه در امتحان منجر به نمره صفر در آن امتحان می‌شود و تشخیص موجه بودن غیبت بر عهده شورای آموزش  موسسه است.

در صورت موجه تشخیص داده شدن غیبت، آن درس به شکل حذف در کارنامه ثبت می‌شود و به هیچ عنوان امکان اخذ امتحان مجدد وجود ندارد.